Czym jest OutletMieszkan.pl?

OutletMieszkan.pl jest serwisem, w którym zamieszczane są aktualne oferty sprzedaży mieszkań jedynie z rynku pierwotnego, bezpośrednio przez deweloperów.

Czy korzystanie z serwisu jest płatne?

Serwis jest bezpłatny dla użytkowników szukających mieszkania. Natomiast deweloperzy, którzy zamieszczają oferty wnoszą opłaty zgodnie z ceną podaną w panelu (Koncie Inwestora).

Jak długo ogłoszenia są w serwisie wyświetlane?

Deweloperzy wykupują publikację ogłoszeń na okres 30 dni. Mają jednak możliwość zarówno wcześniejszego usunięcia oferty, jak i przedłużenia jej wyświetlania.

Czy jesteście agencją pośrednictwa nieruchomości?

Nie, serwis OutletMieszkan.pl nie jest agencją pośrednictwa nieruchomości. Jest natomiast portalem publikacji ofert deweloperów.

Kto zamieszcza oferty?

Oferty zamieszczane są bezpośrednio przez deweloperów. Aktywacja oferty następuje po uprzedniej weryfikacji przez administratorów serwisu.

Czy w serwisie zamieszczane są tylko oferty ostatnich mieszkań z inwestycji?

W serwisie deweloperzy zamieszczają oferty wybranych mieszkań zarówno z najnowszych inwestycji (także będących w przedsprzedaży), jak i wcześniejszych inwestycji. Warunkiem zamieszczenia oferty jest promocyjna oferta sprzedaży wybranego mieszkania.

Dlaczego mam się rejestrować w serwisie?

Rejestrując się w serwisie wybierasz lokalizacje, w których szukasz mieszkania. Dzięki temu przesyłamy Ci indywidualne newslettery wtedy gdy pojawiają się odpowiednie oferty. Oferty widzisz także w swoim panelu w zakładce "Oferty dla Ciebie". Ponadto będąc zalogowanym możesz szybciej kontaktować się z deweloperami - Twoje dane od razu pojawiają się w formularzu zapytań.

Jak usunąć konto?

Użytkownik może samodzielnie usunąć konto w zakładce "Ustawienia konta". Natomiast aby usunąć konto dewelopera należy wysłać e-mail na adres: bok@outletmieszkan.pl

Jak długo ważne są oferty?

Standardowo oferty mogą być wyświetlane przez 30 dni. Deweloperzy mają jednak możliwość przedłużenia publikacji ogłoszenia lub usunięcia oferty w dowolnym momencie.

Jak dodać ogłoszenie?

Aby dodawać ogłoszenia należy zarejestrować się w serwisie w zakładce "Rejestracja" -> "Deweloper". Rejestracja jest bezpłatna. Ogłoszeniodawca płaci jedynie za dodawanie poszczególnych ofert.

Co oznacza informacja, że w serwisie znajdują się mieszkania tylko w promocji?

Aby oferta została dodana do serwisu musi spełniać jeden z warunków:
obniżona cena; cena atrakcyjna w stosunku do inwestycji podobnych i w bliskim otoczeniu; wykończenie pod klucz w cenie; komórka lokatorska w cenie; miejsce parkingowe w cenie; miejsce w garażu w cenie.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami wysyłając zapytanie na adres: bok@outletmieszkan.pl

facebook